CR VASCO DA GAMA $VASCO FAN TOKEN İLE SOCIOS.COM’A GELİYOR

  • Vasco, taraftarlık deneyimini geliştirmek için Socios.com uygulaması ile iş birliği içerisinde olan 100’den fazla büyük küresel spor organizasyonunun dahil olduğu listeye katılıyor. Listede FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Milan, Arsenal, Atletico Madrid, AS Roma, Galatasaray ve daha birçok futbol devi yer almakta.
  • İş ortaklığı ile Socios.com’un Brezilya partner kulüp sayısı yediye çıkıyor. Bu durum Brezilya’nın hem partner hem de kullanıcı sayıları açısından şirket için en hızlı büyüyen pazar olduğunu teyit ediyor.

RIO DE JANEIRO – 18 Ocak: CR Vasco da Gama, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz ile iş ortaklığı kurarak, Resmi Fan Tokenları  $VASCO’yu Socios.com hepsi bir arada taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulamasında piyasaya süreceklerini duyurdu.

Rio de Janeiro’da bulunan Vasco bilindiği üzere 24 kez Campeonato Carioca’yı, dört  Campeonato Brasileiro’yu ve bir kez Copa do Brasil‘i kazanmıştır ve Brezilya futbolunun en zengin miraslarından birine sahiptir. Uluslararası sahnede kulüp, 1998’de Copa Libertadores’u kazanma başarısı gösterdi ve kulübün en büyük simgelerinden biri olan dünya futbolu efsanesi Romário’nun liderliğinde, 2000 yılında FIFA Kulüpler Dünya Kupası’nın finaline ulaştı.

$VASCO Fan Token, Vasco’nun tahmini 12 milyon taraftarının dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar takımla etkileşim kurmaları ve kulüplerine etki etmeleri için benzeri görülmemiş fırsatların kapısını açacak. $VASCO Fan Token sahipleri, Socios.com uygulamasında forma tasarımları, yeni imzalar için kadro numaraları, kutlama şarkıları, ilham verici mesajlar ve taraftarlarla ilgili diğer çok çeşitli kararlarda bağlayıcı oylamalarda oy kullanarak söz sahibi olabilecekler.

Kulüplerine etki etmek, küresel spor endüstrisinde taraftarların takımlarıyla ve kahramanlarıyla bağlantı kurma şeklini değiştiren bu yenilikçi aracın birçok avantajından sadece biri. $VASCO sahipleri ayrıca özel indirimler ve promosyonların yanı sıra imzalı ürün ve VIP biletlerinden sevdikleri kulüplerin daha önce hiç olmadığı şekilde tarihteki en unutulmaz anlarının sahibi olmalarını ve koleksiyon olarak toplamalarını sağlayacak NFT’lerine (Fungible Tokens) ulaşmasına kadar benzersiz ödüller kazanma şansının da keyfini çıkaracak.

Taraftarlar ayrıca dünyanın dört bir yanındaki diğer taraftarlarla bağlantı kurabilecek, becerilerini oyunlarda ve quizlerde test edebilecek, küresel liderlik tablolarında rekabet edebilecek ve yol boyunca gerçek hayat ve dijital kulüple ilgili ödüller, avantajlar ve deneyimler kazanabilecekler.

2021’de Socios.com Fan Token ortakları uygulamada 300’den fazla Taraftar Oylaması başlattı ve 5.000 Fan Token sahibini kulüp ürünleri, biletler, VIP deneyimler ve çok daha fazlasıyla ödüllendirdi.

$VASCO Fan Tokenın lansman tarihi, Token piyasaya çıkar çıkmaz Socios.com uygulamasında yayında olacak olan ilk Taraftar Oylamasının konusu ile birlikte. yakında duyurulacaktır.

Yıllar içinde yeniliği benimseme konusunda itibar kazanmış bir kulüp olan Vasco da Gama, taraftarlarının deneyimini geliştirmek için Socios.com’un yenilikçi blok zinciri teknolojisini benimsemiş dünya çapında 100’den fazla spor organizasyonundan oluşan bir ağa katılıyor. Kadroda FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Milan, Arsenal, Atletico Madrid, AS Roma, Galatasaray ve daha birçok futbol devi yer almakta. Diğer Socios.com partnerleri arasında önde gelen MMA markaları, Formula 1 takımları, e-spor kulüpleri ve NHL, NFL, MLS ve NBA organizasyonları bulunmaktadır.

Vasco ile kurulan iş ortaklığı, Socios.com’un Brezilya kadrosunu yedi kulübe genişletiyor ve ülkeyi şirket için en hızlı büyüyen pazar olarak konsolide ediyor. Brezilya, Eylül ayından bu yana Socios.com’un yeni kullanıcılarının yüzde 40’ını sağladı.

167 farklı ülkede 1,3 milyon kullanıcısı olan Socios.com, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarına küresel taraftar kitleleriyle etkileşimde bulunma ve onlardan para kazanma araçları sağlamak için blok zincir teknolojisini kullanan doğrudan tüketiciye (D2C) bir platformdur. Şirketin büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok sayıda Fan Token lansmanını hedefliyor. Socios.com kısa süre önce Madrid, İstanbul, São Paulo ve Buenos Aires’te yeni bölgesel merkezler açtı ve yakında İtalya ve Kuzey Amerika’da ofisler açacak.

Vasco da Gama’nın Pazarlama Başkan Yardımcısı Vitor Roma şunları söyledi: “Socios.com’un Vasco’ya gelişinden dolayı çok gururluyuz. Fan Token alanındaki küresel liderler, birkaç ay süren çok dikkatli bir müzakerenin ardından Vasco’yu Brezilya partnerlerinden biri olarak seçti. Bu, tüm zorluklara rağmen kulübün dijital dönüşüm sürecinde önemli bir adım. Vasco’nun taraftarlarına şunu söylüyorum: Bizi izlemeye devam edin çünkü $VASCO yakında geliyor ve Vasco’nun taraftar üyeleri özel bir hediye alacak.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus şunları ekledi: “Brezilyalı ortaklardan oluşan etkileyici kadromuza Vasco da Gama’yı eklemekten çok mutluyuz. Vasco yalnızca zengin bir mirasa ve büyük ve tutkulu bir taraftar kitlesine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda yıllar içinde yeniliği benimseme konusunda ciddi itibar kazandı. Bu ortaklığın, platformumuzu daha güçlü hale getirmeye ve en önemlisi tüm dünyadaki futbolseverler için yeni fırsatlar yaratmaya katkıda bulunacağına eminim”

Share this article

Table Of Contents

Read more of our articles

Table Of Contents

Socios.com is currently unavailable to US users.